AC Leighton Meester

Leighton Meester> Nylon Magazine's "Young Hollywood" issue dinner

5. července 2009 v 15:24 | Wyhi™
001.jpg

Leighton Meester> MTV Movie Awards 2009 - Arrivals

1. června 2009 v 20:44 | Wyhi™
První, čeho si asi všimnete jsou šaty. Velmi netradiční, zajímavé, odlišné. Ale perfektní! Moc se mi líbí! Rozklikněte si pár fotek, kde je Leighton z různých úhlů a zkoumejte, protože si myslím, že stojí za to. Leighton má krásnou postavu, a myslím, že si takové šaty může bez problémů dovolit. Boty také nemají chybu, ale asi bych vybrala trochu výraznější, nějaký rockovější. Leighton vše podtrhla doplňky. Velký prstýnek a náramek. Asi bych přidala nějaký náušnice. Velmi mě zaujal spletenec vlasů. Každý pramen je spleten, nahoře má Leighton már pramínků natupýrovaných, které vytvářejí neupravený dojem. Moc se mi tento účes líbí. Leighton mě tímto outfitem potěšila.

Leighton Meester> MTV Movie Awards 2009 - Show

1. června 2009 v 20:02 | Wyhi™
Jůůů Lil Wayne=) Toe týpek=P Leighton je totálně úžasná! Více keců v dalším článku, kde ju proberu podrobněji=)

Leighton Meester> The CW Network 2009 Upfront

23. května 2009 v 15:56 | Wyhi™
Chválím! Velmi chválím! Moc se mi tu líbí. Určitě veeelmi "pohodlné" boty, super kraťásky zakryté velmi stylovým sáčkem. Moc se mi líbí, že s doplňkama to moc nepřehlala. Ale nelíbí se mi s těma světlýma vlasama... Myslím, že ji více slušely tmavý vlásky, co myslíte?

Leighton Meester> The Model as Muse' Embodying Fashion Costume Gala

5. května 2009 v 18:03 | Wyhi™
Stop! Stop! Stop! Bože co to je!!! Jednoduše hrůza! Omlouvám se, ale připadá mi jako přeplácaný vánoční stromek. Make-up i účes je ok, k tomuto stylu oblečení to sedí. Šaty vůbec nejsou špatné. Naopkak. Zajímavé, vzor z dálného východu. Ale ty legíny! Kdyby si je nevzala, bylo by to rozhodně lepší. Takhle už to je moc přehnaný. Boty jsou super, jsou novinkou, nedávno byli předvedeny jako hot new ;o) Takže abych to shrnula, málo znamená hodně, Leighton!

Leighton Meester> Star Trek Premiere

3. května 2009 v 15:51 | Wyhi™
Holala! O5 se Vám hlásím! Objevili se nové fotky Leighton z premiéry nového filmu Star Trek (dneska jsem četla jeho recenzi a nebude to zas tak špatný, jsou tam hlavně teenageři). Vlasy smotané do romantického drdolu z něhož vyčnívá pár vlasů. Moc se mi líbí její stíny. Měděná barva zvýrazňuje její krásné hnědé oči. Docela mě zamrzeli šaty. Sice jí perfektné sedí a zvýrazňují její krásnou postavu, ale co se týče barvy a celkového dojmu šatů, může si dovolit lehčí barvu. Boty jsou o5 skvostem. Umělecké dílo. Náramky celkovému outfitu vůbec nevadí. Dávám Leighton zelenou, ale tou barvou šatů mě trošku zklamala. Ale zase to nevypadá hrozně. Jen si myslím, že si může dovolit víc ;o)

Leighton Meester> Chloe LA Boutique Opening Party

27. dubna 2009 v 18:53 | Wyhi™
Leighton byla na galavečeru- otevření nového obchodu od Chloé, jeden z dalších butiků. Musím říct že tu vypadá perfektně. Velmi přirozený make-up, vlasy přirozeně rozpuštěné ale přitom to vůbec neshazuje celkový dojem. Šaty bohužel nevím od kterého návrháře jsou ale jsou úžasné. Leighton je tmavý typ a takové barvičky tělové jsou to pravé. Nesmím opomenout nádherné boty! Promiňte, že těch fotek bot je tu hodně, ale mě se moc líbí a bylo by super kdyby jste někdo napsal od koho jsou (pokud to víte), protože takový skvost se jen tak nevidí. Mimochodem stejný boty má i Britney Spears ve svém novém videoklipu If You Seek Amy, ae v červené, tak se podívejte ;o)
Wyhi™


Zvláštní oddělení jen pro tyto nádherné boty!

Byla bych ráda za váš názor!
 
 

Reklama